• Kampanyalı Fiyat!
Likit Membran Süper Elastik Kauçuklu Elyaf Takviyeli 18 Kg Kova (Yeni)
  • Likit Membran Süper Elastik Kauçuklu Elyaf Takviyeli 18 Kg Kova (Yeni)

Likit Membran - Süper Elastik Kauçuklu Elyaf Takviyeli 18 Kg Kova (Yeni)

345,00 ₺
(+KDV) Fiyatlara KDV Dahil Değildir.

!!! Palet siparişi verecek müşterilerimiz ürün teknik bilgileri aşağıda sunulmuştur.

PALETLEME : (1 Pal: 36 Adet) 18 Kg. Takribi tek kat uygulamada 15 m2 alan yer kapatır. (Sağlıklı bir kullanım için çift kat uygulanması tavsiyemizdir.)   


Polyester Keçe Taşıyıcılı Polimer Bitümlü (App) Su Yalıtım Membranı | TSE ve ISO Belgeli > Ürünün Belgelerini Buradan Görebilirsiniz

Adet
Stokta Var

Ürün için asgari sipariş miktarı: 10. (Top-Adet)

  • Güvenlik politikası (Kayıt bilgileriniz 3.Şahıslarla paylaşılmaz) Güvenlik politikası (Kayıt bilgileriniz 3.Şahıslarla paylaşılmaz)
  • Teslimat politikası (Ürünlerinizi ister depodan kendiniz alın, isterseniz + nakliye ile tarafınıza biz ulaştıralım.) Teslimat politikası (Ürünlerinizi ister depodan kendiniz alın, isterseniz + nakliye ile tarafınıza biz ulaştıralım.)
  • İade politikası (Sitemizden almış olduğunuz ürünleri herhangi bir deformasyon olmadı sürece iade edebilirsiniz) İade politikası (Sitemizden almış olduğunuz ürünleri herhangi bir deformasyon olmadı sürece iade edebilirsiniz)

İzolasyon Yalıtım Membranı Kullanım Alanı

Polyester keçeli izolasyon yalıtım membranı temel perde izolasyonu, bohçalamada izolasyon yalıtımı gereken yerlerde. Yalıtım membranı otopark teras ve eğimli çatılarda, izolasyon yalıtım mebranı Fayans seramiklerin alt izolasyonu. Yalıtım gereken balkon, çiçeklik, teras bahçe yalıtımı. beton kanaletlerde kullanılır.

İzopak
1000 Adet Stoklarımızda ürün bulunmaktadır.
Yenilenmiş